AlzharaAlzhara Who cares?

A riguardo

Commenti (208)

02 mese/i faMaoMao
Alzhara (2 mese/i fa) #20221932Mnie zafascynowały ceny starszych figurek z tej serii, po dłuższym czasie nie śledzenia tego rynku były dla mnie wręcz szokiem. ale dobrze, że znalazła nabywcę a nie leżała i czekała na cud :)

Kupiec na dwie raty ją wzięła ale była chyba zadowolona. Ja za to mogłam kupić inną figurkę. Z Bishoujo nigdy nie wiesz, czy będzie totalną klapą czy nie :(.
02 mese/i faMaoMao
Alzhara (2 mese/i fa) #20147242Pamiętam, tak na początku było... meh... są bo są. A tu proszę taka niespodzianka. Ja w sumie to mam 4 co mogłyby u mnie stać a reszta to tak mnie ni ziębi ni grzeje, chociaż brzydkie nie są.
item #68834 , item #76355 , item #178847 , item #13949


Juri sprzedałam a chyba z tych czterech jest jedną z ładniejszych. Nie pasowała mi zupełnie do kolekcji a i poszła za znośną sumkę.
02 mese/i faMaoMao
Alzhara (2 mese/i fa) #20095285No to zacnie :D Ja tam płacze, że nie miałam jak jej wziąć jak pojawiła się w preorderach no ale cóż, nie można mieć wszystkiego :P

Ja wtedy ignorowałam istnienie bishoujo. Potem jakoś wpadłam w nie, nawet nie pamiętam którą miałam pierwszą. Chyba Black Cat.
02 mese/i faMaoMao
Alzhara (2 mese/i fa) #20004249Poison Ivy... TAKIE zazdro (ノ・ェ・)ノ !

Dorwałam ją z drugiej ręki do tego jeszcze w nie przegiętej cenie.
08 mese/i faMaoMao
Alzhara (8 mese/i fa) #15223280aww shiet... miesiąc temu pisane xD ano tak długo na nią czekałam! Mam nadzieję, że tą już uda mi się nabyć bo co ostatnio coś zamówię to jak się ukazuje to coś ważniejszego wyskakuje i na figse brakuje =/ albo uderzające z zaskoczenia spadki zł ;/

Niestety aż za dobrze coś o tym wiem. Teraz muszę połowę zamówień z tego miesiąca skasować >.<. Jak mi Ami konta nie zbanuje to się szczerze zdziwię XD.

Leggi altri commenti

Alzhara

Dettagli

Mostra TuttoImmagini (122)

vocaloid nendoroid_petit good_smile_company kagamine_rin nendoron ageta_yukiwo ajiken crypton_future_media yagyuu_keita mothy_aku_no_p nendoroid_petit_hatsune_miku_selectionalter dizzy yagyuu_toshiyuki guilty_gear_xx_Λ_core

Mostra TuttoFoto Preferite (90)

okita_souji movic hakuouki_shinsengumi_kitan tatsumakimacross_frontier banpresto ranka_lee ichiban_kuji kyun-chara ichiban_kuji_premium_macross_f_tvseries_blu-ray_box_launch

Mostra TuttoPreferiti (41)

Mostra TuttoAmici (44)

Mostra TuttoClub (17)